Współpraca ze Spotline

Niniejsza oferta skierowana jest do projektantów, architektów i każdego, kto zawodowo zajmuje się dekorowaniem wnętrz. Proponujemy wsparcie uznanej i rozpoznawalnej marki na rynku oświetlenia. Szczegółowy zakres współpracy zawsze ustalamy indywidualnie, dlatego warto dowiedzieć się jak szerokie wsparcie zapewniamy.

Katalogi drukowane, dane fotometryczne, modele CAD
Wszystkie materiały potrzebne wam do pracy z klientami zapewniamy niezwłocznie i bezpłatnie. Wystarczy tylko wypełnić formularz. W formularzu proszę wybrać właściwy status i branżę.
Projekty i wizualizacje
Nasi pracownicy przygotują profesjonalne projekty oświetlenia wraz z wizualizacjami. W najprostszych przypadkach wystarczy, że dostarczycie nam państwo szkice pomieszczeń bądź terenów.
Dobór lamp, źródeł światła i osprzętu
Doradzimy, podpowiemy, skompletujemy. Oferta, którą przedstawicie waszym klientom jest dla nas tak samo ważna, jak dla was. Możecie państwo konsultować się z nami na każdym etapie projektu, a na koniec przedstawić nam go do weryfikacji.
Szkolenia i prezentacje
W siedzibie naszej firmy cyklicznie organizujemy spotkania dla waszej branży. To nie tylko okazja, by zapoznać się z nowościami, ale również sposobność zawarcia nowych znajomości. Więcej o szkoleniach
Oferta na żywo
Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic, zapraszamy was wraz z klientami do jednego z naszych salonów

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry