Oświetlenie do wnętrz loftowych

Oświetlenie do wnętrz loftowych

Oświetlenie wnętrz loftowych powinno być odpowiednio przemyślane. We wnętrzach stylizowanych na mieszkania pofabryczne doskonale sprawdzą się lampy metalowe, takie jak te z kolekcji Fenda od Spotline.

Fenda osłona siatkowa do lamp wiszących 156920

Metalowa lampa Fenda idealnie pasuje do wnętrz industrialnych

Wnętrza w stylu loftowym przypominają dawne, przedwojenne fabryki. Charakterystyczne dla stylu industrialnego są przede wszystkim duża przestrzeń, stonowana kolorystyka, minimalizm, również w dodatkach. Często zdarza się, że jedynymi ozdobami są lampy czy inne elementy wyposażenia wnętrz. Jednak jakie lampy będą najbardziej pasowały do stylu loftowego?

Fenda lampa wisząca z osłoną czarną 156090
Fenda lampa wisząca z osłoną drucianą 156960
Fenda lampa wisząca z osłoną drucianą 156970

Dopasuj lampę do wnętrza: jakie wybrać oświetlenie do wnętrz loftowych?

We wnętrzach w stylu loftowym oświetlenie jest niekiedy jedyną dekoracją wnętrza. Warto więc pokusić się o wybór odpowiednich lamp – takich, które swoim stylem będą pasować do wnętrza, ale także takich, które będą stanowiły jego ozdobę.

Z lamp sufitowych należy wybierać reflektory i plafony, głównie te w stonowanych kolorach, białym, szarym, czarnym lub chromowane. W tych dużych przestrzeniach doskonale sprawdzą się także wiszące metalowe lampy, o prostych ale wyrazistych kształtach.

Oczywiście oświetlenie górne warto uzupełnić o światło rzucane przez lampy boczne. Sprawdzą się tutaj zarówno kinkiety, jaki i lampy podłogowe czy stołowe.

 

Fenda lampa stołowa z osłoną siatkową 156920

Wybierając lampy pasujące do stylu loftowego powinniśmy szukać pośród tych metalowych, czy chromowanych. Wnętrza loftowe lubią monochromatyczne barwy, jak czerń, biel, szary lub wykonanych z surowego metalu.

Lampy z serii Fenda współpracują z inteligentnym systemem SMART HOME VALETO SLV.

Fenda lampa stołowa, podłogowa, wisząca z osłoną drucianą 156950

Tagi: jak urządzić loft, nowoczesne oświetlenie, oświetlenie wnętrz loftowych, lampy do stylu loftowego, styl loftowy 

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry