CZAS NA ZMIANY - NOWY KATALOG BIG WHITE 2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz najnowszy katalog Big White 2018, w którym umieściliśmy ponad 500 nowości w zakresie oświetlenia. Zainspirowani aktualnymi trendami we wzornictwie i technologii, pokażemy Państwu rozwiązania, które pomogą zaprezentować wnętrza i powierzchnie w zupełnie nowym świetle. Naszą ofertę oświetlenia uzupełnia seria elementów dekoracyjnych charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością oraz przemyślane rozwiązania sieciowe umożliwiające sprawne sterowanie oświetleniem i innymi technicznymi elementami w domu. Mamy nadzieję, że w najnowszym katalogu znajdą Państwo mnóstwo inspiracji. Życzymy przyjemnej lektury.

Tworzymy odpowiedni nastrój

Jak co roku, podążając za aktualnymi trendami oświetleniowymi, wprowadzamy do naszej oferty wiele nowych modeli lamp. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom produkty prezentowane w katalogu to połączenie wyjątkowego designu, wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności. Dobre wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania zapewnią perfekcyjne oświetlenie domu, rezydencji czy publicznych powierzchnii użytkowych.

Doskonałe oświetlenie ścieżek

Koniec z błądzeniem w ciemnościach: lampy przenośne i stojące są popularnym rozwiązaniem stosowanym na zewnątrz zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo, orientację w terenie i niezapomniany efekt wizualny. Swój wyjątkowy wygląd lampy zewnętrzne zawdzięczają wysokiej jakości materiałom, nowoczesnym kształtom i innowacyjnej technologii wykonania.

Profile LED - prosta konfiguracja

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo funkcjonalnych rozwiązań do oświetlenia schodów, chcieliby zastosować podświetlane listwy przypodłogowe lub też potrzebują indywidualnych rozwiązań profilowych – nasze obszerne portfolio profili LED spełni Państwa oczekiwania.

Dla kreatywnych indywidualistów

Osobom, które lubią zmiany w swoim otoczeniu, polecamy nasz system lamp MIX & MATCH. Jest to sprytne rozwiązanie, które pozwala na wielokrotne łącznie ze sobą różnych elementów opraw, dzięki czemu wystrój wnętrza po każdej zmianie abierze zupełnie nowego charakteru. System umożliwia tworzenie lamp stołowych, stojących, wiszących i suftowych z różnorodnych materiałów wysokiej jakości w różnych kolorach, pozwalając dopasować je do pomieszczenia.
Nowości - lampy do wnętrz
Nowości - lampy zewnętrzne
Z naszych materiałów powstają wyjatkowe i indywidiualne rozwiązania.
FUNKCJA "DIM TO WARM"


Nasze oprawy wyposażone w funkcję „Dim to Warm” pozwalają w prosty sposób dostosować barwę światła do otoczenia według własnych preferencji. Wybierz barwę światła białego. Jeśli potrzebujesz jasnego światła do pracy, zacznij od ustawienia barwy światła na poziomie 3000 kelwinów.
WSZYSTKO JEST KWESTIĄ ODPOWIEDNICH USTAWIEŃ

Chcąc uzyskać cieplejszą barwę dla stworzenia bardziej przytulnego nastroju, przyciemnij lampę do barwy 2000 kelwinów – tak właśnie działa funkcja „Dim to Warm”, która pozwala przyciemniać światło w sposób płynny i całkowicie bez efektu migotania.
Dim to Warm

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry