Lampy zewnętrzne Photonia i Molat

Klimatyczne oświetlenie lampami wiszącymi balkonu i tarasu.

Balkon, taras i ogród to przedłużona część naszego domu. Odpowiednia aranżacja i oświetlenie ogrodu stają się tak samo ważne, jak wnętrza. Gdy aura sprzyja, spędzamy w ogrodzie, na tarasie lub balkonie znaczną część dnia. Coraz częściej meble ogrodowe przypominają te do salonu. Wygodne sofy, stoły, specjalne dywany na taras. Jednak nastrój naszego ‘outdoorroom’ najpiękniej buduje odpowiednie oświetlenie.

Image

Prezentujemy lampę PHOTONIA i MOLAT nowości 2018 w ofercie Spotline/SLV. Są to lampy stylowe w kolorze antracytu. W kolekcji znajdziemy zarówno lampy stojące, wiszące, kinkiety. Co ważne, możliwe jest dodatkowo sterowanie lampami za pomocą aplikacji mobilnej z telefonu lub z pilota dzięki inteligentnemu systemowi oświetlenia SMART HOME VALETO SLV.

Image

Aby nadać właściwego charakteru danej przestrzeni, ważny jest odpowiedni projekt oświetlenia lub pomoc fachowca, który poradzi jakie oświetlenie najlepiej wybrać, aby osiągnąć wrażenie nastroju, podkreślić walory najciekawsze w danym miejscu.

Image

Źródło światła, które można zastosować dostępne jest w czterech rodzajach:

  • E27 tradycyjna,
  • E27 żarowa (do stylu retro),
  • LED E27 12W 240 stopni kąt świecenia - polecane nr 1001032 świeci stałym białym, ciepłym światłem 3000K, 1060lm,
  • Valeto E27 10,2W 2700K-6500K+RGBW 850lm polecany numer 420052.

To źródło światła ma wiele możliwości. Emituje barwę, którą można ustawić w zakresie 2700K – 6500K (potocznie mówiąc od światła ciepłego do białego). Druga możliwość to zmienność barw, które można ustawić w wybranych kolorach na stałe np. – zielony, lub włączyć opcje płynnego, narastającego zmieniania barw RGBW. Musi być zastosowany system SMART HOME VALETO SLV DO TEGO ŹRÓDŁA, aby było możliwe sterowanie barwami.

Kupując lampy ogrodowe warto wziąć pod uwagę: bezpieczeństwo, energooszczędność, trwałość materiałów a także design. Solidne lampy SLV z 5 letnią gwarancją to najlepsza inwestycja na długi czas.

Image

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry