I-ring

Oświetlenie salonu z jadalnią. Jak uzyskać efekt spójności?

Oświetlenie salonu i jadalni spełnia nie tylko funkcje praktyczne. Doskonale sprawdza się również jako element dekoracyjny obydwu pomieszczeń.

156301 I-Ring lampa wisząca do jadalni
          Urządzenie salonu z jadalnią to temat trudny, nawet z punktu widzenia projektantów wnętrz. Jedno pomieszczenie powinno spełniać funkcję wypoczynkową i jadalną – warto więc oddzielić je od siebie. Z drugiej strony obydwa pomieszczenia powinny być urządzone w sposób spójny, a jadalnia powinna być kontynuacją salonu i odwrotnie. Za pomocą jakich trików projektanci wnętrz łączą design w salonie i jadalni? Kolor i oświetlenie salonu i jadalni to prosty i niedrogi sposób na urządzenie tego wnętrza.
156311 I-Ring kinkiet ścienny

Oświetlenie salonu i jadalni designerskimi lampami I-RING

Doskonałym sposobem na nadanie spójności dwóm pomieszczeniom może być też takie same oświetlenie salonu i jadalni. Zastosowanie zarówno w salonie, jak i nad stołem lamp z tej samej kolekcji to częsty sposób używany przez architektów wnętrz. W tej roli doskonale sprawdzi się KOLEKCJA LAMP I-RING oferowana przez firmę SPOTLINE zaprojektowana przez Andreas Robertz. Lampy spełniają funkcję użytkową i zarazem dekoracyjną w pomieszczeniu, nie narzucając charakteru wnętrzu tylko doskonale go uzupełniając. Lampy sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich i loftowych. Intensywny kolor czerwonego przewodu wykorzystanego do zawieszenia lampy i ozdoby jest drobnym akcentem, który nadaje niepowtarzalnego stylu lampie, a rozproszone ledowe źródło światła dobrej jakości zapewni relaks i satysfakcję z użytkowania.
W kolekcji znajdują się zarówno lampy wiszące, jak i lampa stojąca oraz kinkiety. Pierwsze z nich doskonale oświetlą stół i umilą kążdy posiłek. Lampa podłogowa może z powodzeniem stanowić ozdobę salonu wraz z eleganckimi i designerskimi kinkietami.
156311 I-Ring lampa ścienna
156301 I-Ring lampa wisząca do jadalni
156321 I-Ring lampa podłogowa

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry