Fenda szklane lampy

Szkło dymione w lampach od Spotline

Nie od dziś wiadomo, że w szklanej oprawie światło czuje się najlepiej. Samo szkło z kolei jest wymagającym, ale też niezwykle wdzięcznym materiałem w rękach projektantów. Szukasz oryginalnych lamp w szklanej oprawie? Mamy dla Ciebie nowe, ciekawe propozycje.

Image

Szklane lampy Fenda od Spotline

Od wielu lat szkło było podstawowym element składowym oświetlenia. Jednak coraz częściej szkło ustępowało miejsca innym tworzywom takim jak aluminium, plastik czy nawet metal. Obecnie, po latach fascynacji oprawami wykonanymi z innych materiałów, szkło znów wraca na pierwsze miejsce. Szklane lampy ze szkłem dymionym stanowią dziś pierwszoplanową dekorację w eleganckich apartamentach i nowoczesnych mieszkaniach. Dlaczego warto wybierać lampy w szklanej oprawie? Przede wszystkim dlatego, że atmosfera, którą szklana lampa buduje we wnętrzu jest nie do podrobienia.
Image

Nowoczesne lampy: połączenie szkła i innych materiałów

Trudno jednoznacznie stwierdzić, na czym bazują aktualne trendy w oświetleniu. Najpopularniejszym wydaje się być jednak podział na oświetlenie klasyczne i nowoczesne. Nowoczesne lampy to przede wszystkim te, które zaskakują, w inny sposób wykorzystując materiał. Są także takie, które mają zupełnie inne podejście do samej oprawy. Dobrym przykładem lampy nowoczesnej jest połączenie szkła z materiałami naturalnymi lub syntetycznymi. W lampach szklanych aktualna jest propozycja modeli ze szkła dymionego, a renesans przeżywają piękne szklane podstawy.
Image

Rodzina lamp Fenda w systemie oświetlenia Mix&Match do indywidualnej konfiguracji od Spotline by SLV

W poszukiwaniu ciekawych lamp warto odwiedzić salony z oświetleniem Spotline. Tam właśnie znajdziemy rodzinę lamp Fenda, którą można zestawiać w dowolnej konfiguracji w systemie MIX&MATCH np. modele lamp wiszących, stojących, biurkowych (zdjęcie powyżej). Ogromnym plusem rodziny lamp FENDA jest fakt, że możemy swobodnie miksować kolory, wielkość kloszy, wzory i materiały, według własnego upodobania.

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry