Bato nowości 2019

BATO - Nowości 2019

Mosiądz, czyli stop miedzi z cynkiem, to materiał wykorzystywany i ceniony od wieków. Chociaż do niedawna mosiądz kojarzony był ze stylistyką retro i zarezerwowany właśnie dla tego rodzaju aranżacji, dzisiaj ponownie wkracza do naszych domów i mieszkań w wielkim stylu. Projektanci wnętrz doceniają unikalny, złotawy odcień mosiądzu. Wspaniale komponuje się on z szarościami, a także z popularną bielą i czernią. Piękno, które tkwi w mosiądzu, warto przenieść do swojego domu. Ten materiał można wykorzystać na wiele sposobów.

Jednym z najczęściej spotykanych trendów są mosiężne lampy, które królują w tegorocznych wnętrzach. Przykład to lampa wewnętrzna ledowa z najnowszej kolekcji SPOTLINE/SLV – BATO. Jest to designerska lampa projektu Jacka Lichtfelda.

Bato Lampy

Te lampy stanowią ozdobę wnętrza zarówno w nocy, gdy są włączone jak i w dzień. To detale w kolorze mosiądzu, które stanowią ciekawy akcent kolorystyczny, a także ozdobę wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, industrialnym czy też tak popularnym ostatnio stylu skandynawskim. We wnętrzach lampy z mosiądzu doskonale sprawdzają się w roli dodatków nadających szlachetności całej aranżacji. Lampy odnajdą się zarówno w eleganckich, klasycznych wnętrzach, jak i bardzo nowoczesnych, wręcz minimalistycznych przestrzeniach. Wystarczy odpowiednio dopasować wykonane z niego mosiądzu elementy do charakteru pomieszczenia.

Bato Lampy

Pomieszczenia, w których pojawiają się elementy z mosiądzu , takie jak lampy z kolekcji BATO, stają się cieplejsze, bardziej przytulne, a jednocześnie pełne klasy. Prezentowane lampy występują w dwóch wielkościach o średnicy 35 cm i 45 cm oraz w trzech kolorach.

Bato Lampy

W kolekcji mamy:  lampy wiszące, kinkiety lub plafony Wbudowany dyfuzor z białego mlecznego PMMA przesłania źródło LED redukując efekt olśnienia. Osłona ta nie występuje w wersji na tradycyjne źródło światła z gniazdem E27. Lampy z wbudowanym LED mogą być ściemnianie funkcją Triac C.

Bato 45 PD LED

Bato 45 PD E27

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry