Avento

Lampa AVENTO design by Susanne Uerlings

Odpowiednie oświetlenie wnętrza odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu, choć nie wszyscy na to zwracają uwagę.

Tymczasem wpływa nie tylko na wystrój wnętrza, czy odpowiednie oświetlenie wybranych stref w pokoju, ale też na nasze samopoczucie. Nastrojowo oświetlony dom daje poczucie przytulności, bezpieczeństwa, podkreśla rodzinna atmosferę.

Avento oprawa wiszaca dluga czarny zloty 155970

Dzięki zróżnicowanym źródłom światła możemy w oparciu o wybrana kolekcję lamp wybrać takie, które tylko stwarzają nastrój, ale i te, które mają oświetlić wybrana strefę w domu, miejsce pracy, czy eksponowany na ścianie obraz. Każdej lampie możemy dać odpowiednie funkcje w mieszkaniu, nie zapominając o ich dekoracyjnym aspekcie. Zależnie od stylu wnętrza możemy stosować różne kolekcje, a nawet zróżnicowany design. We wnętrzach nowoczesnych lepiej sprawdzą się kolekcje spójne stylistycznie, A we wnętrzach eklektycznych, a nawet klasycznych, możemy łączyć zarówno oprawy nowoczesne , jak i bardzo ozdobne i stylowe.

Avento oprawa wiszaca dluga czarny zloty 155970 detale

Prezentowana tu lampa Avento (Spotline/SLV) doskonale sprawdzi się we wnętrzach loftowych, nowoczesnych lub minimalistycznych. Jej pozornie ciężka, geometryczna forma nabiera lekkości dzięki rozcięciu przy łączeniach, przypomina rozkloszowaną spódnicę. To bardzo designerska oprawa. Wewnątrz złota, delikatna struktura sprawia, że staje się bardziej ozdobna a oświetlenie jest nastrojowe, mniej techniczne.

Avento oprawa wiszaca dluga czarny zloty 155960

Pięknie będzie się prezentowała w serii trzech oprawach wiszących nad stołem, lub w wersji horyzontalnej, jako jeden długi klosz w salonie nad stołem. Jeśli zawiesimy lampę w jadalni, może również pełnić funkcję półki na której możemy postawić np.: zioła w lekkiej plastikowej osłonce. Całkowity pobór mocy wynosi 15W – AVENTO 30 lub 28W w przypadku lampy AVENTO 110. Lampa jest energooszczędna, ledowa z funkcją ściemniania TRIAC C. Pamiętajmy, projektując wnętrze, traktujmy lampy jako dodatek wizualny, dekoracje, a nie tylko jako tradycyjne źródło światła.

Avento 30 LED

Avento oprawa wiszaca czarny zloty 155960

Nowości/Trendy 2019 SPOTLINE/SLV

Avento 110 LED

Avento oprawa wiszaca długa czarny zloty 155970

Spotline - technika świetlna - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: Velum Marketing

do góry